Archive for Kwiecień, 2018

Egzaminy gimnazjalne 2018

Posted 19 kwietnia 2018 By Ludmiła Smosna

W dniach 18 – 20 kwietnia odbywają się w naszej szkole przedostatnie w historii gimnazjum egzaminy. Życzymy trzecioklasistom powodzenia!

Ciekawa Chemia i Matma Inaczej

Posted 19 kwietnia 2018 By Ludmiła Smosna

„Ciekawa Chemia” i „Matma Inaczej” pod takim tytułem odbył się 11 kwietnia w naszym gimnazjum konkurs chemiczno – matematyczny, który miał wprowadzić uczniów w klimat zbliżających się egzaminów gimnazjalnych. W konkursie rywalizowali gimnazjaliści z klas drugich i trzecich oraz uczniowie klas siódmych ze Szkoły Podstawowej nr 8. Obie części konkursu odbywały się z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, dzięki czemu rywalizacja była dynamiczna oraz ciekawa dla zawodników i publiczności. Mamy nadzieję, że publiczność dopingująca swoich faworytów przy okazji przypomniała i utrwaliła wiadomości z chemii i matematyki, które wykorzystają podczas egzaminu.

Targi edukacyjne 2018

Posted 19 kwietnia 2018 By Ludmiła Smosna

10 kwietnia br. uczniowie zarówno siódmych klas jak i trzecich gimnazjalnych uczestniczyli w Targach Edukacyjnych, gdzie mieli możliwość zapoznania się z ofertą wszystkich świętochłowickich szkół ponadgimnazjalnych.

Kliknij w zdjęcie!

Wizyty u pracodawców

Posted 19 kwietnia 2018 By Ludmiła Smosna

9 kwietnia br. nasi drugoklasiści po raz kolejny odwiedzili lokalnych pracodawców. Dziewczęta miały możliwość zapoznania się z zawodem
fryzjera w salonie fryzjerskim Luna oraz saloniku fryzjerskim Anna Makuch, natomiast chłopcy zapoznali się z ofertą firmy SORDREW S.A
(obróbka drewna i metalu).

Jak zwykle wizyty uważamy za udane, dziękujemy pracodawcom za miłe przyjęcie naszych uczniów; dziękujemy również Pani Jolancie Bobowskiej z
PUP w Świętochłowicach za współpracę ze szkołą w tym zakresie.

Kliknij w zdjęcie!