Mikołaj

Dnia 8 grudnia przybył do nas Święty Mikołaj. Trochę spóźniony, bo droga przed nim daleka, a i dotarła do niego informacja  o próbnych egzaminach gimnazjalnych, które odbywały się w naszej szkole.  Opowiedział uczniom o śląskiej tradycji odwiedzin Mikołaja.   Wraz ze  swoim  wiernym  orszakiem rozdawał  prezenty, cukierki ( niektórzy musieli rozwiązać dowcipne zadania) oraz przyznawał  ?tytuły? Aniołków  i  Diabełków Klasowych.  Wszyscy wybrani   otrzymali sympatyczne   plakietki. Były także życzenia dla nauczycieli i pracowników, bo ?jesteście takim zespołem co kojarzy się z Aniołem?.

Mikołaja przygotowała RM wraz z opiekunkami  Katarzyną Piurą i Urszulą Piszczan i wspomagającymi osobami Joanną Olbrich i Pawłem Polaczkiem.